Vcentri.net – це веб-ресурс, який являє собою каталог підприємств. Каталог містить детальну інформацію про організації та підприємства: від контактної інформації до фотографій, відео та панорам, а також можливість їх пошуку за назвами, напрямком діяльності, категоріями та ключовими словами.

Команда Vcentri.net постійно працює над вдосконаленням сайту проекту, поповнюючи його новою інформацією, аби він став незамінним помічником як Інтернет-користувачам, так і клієнтам та партнерам.

Користуючись нашим сайтом ви погоджуєтесь дотримуватись правил, що описані у Правилах розміщення інформації.

 

Розділи Vcentri.net

Карти
Головна сторінка сайту - це карта, де у відвідувачів є можливість відразу розпочати пошук товарів та послуг підприємств по категоріях. А також скористатися пошуком по ключових словах, категоріях і регіону.

Каталог
Це розділ сайту у формі списку по категоріям, де зручно переглядати кращі пропозиції, а також сортувати списки по категоріях, популярності, тривалості розміщення, а також порядку виводу в каталозі.
База даних каталогу постійно поповнюється, як за рахунок власних досліджень, так і завдяки можливості зареєструвати своє підприємство у каталозі.

Web-візитка
Альтернативний розділ підприємств та організацій у формі візиток (банерів).

Новинин
Розділ з остінніми новинами підприємств, а також новинами про оновлення функціоналу каталога.